logo
Dnes je 17.06.2024. Meniny má Adolf

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Objavujte nové možnosti

 

Znak peňazí v ďalekohľade - výber z viacerých možností - znak dolár v ďalekohľade

 

 

Vaša neohraničenosť pochádza čiastočne z nekonečného množstva možností, ktoré máte na výber. Môžete robiť všetko, po čom túžite. Niekedy vás tieto možnosti môžu doslova zahltiť svoju nekonečnou šírkou, a tak sa radšej uchýlite k pohodlnej rutine. To je v poriadku, ak ste si vedomí, že je to vaša voľba. Ak sa však cítite ako obete alebo väzni svojich zvykov, potom je potrebné svoje rozhodnutia prehodnotiť.

 

Vždy máte možnosť sa rozhodnúť, ako strávite každý nový deň. Ak si to nemyslíte, potom ste zabudli na svoje pôvodné rozhodnutia, ktoré viedli k vašej terajšej situácii. Zastavte sa teraz na chvíľu a spomeňte si, prečo ste sa aspoň v niektorých prípadoch vtedy rozhodli práve tak, ako ste sa rozhodli. Vďaka tomu si uvedomíte, že ste to boli vo svojom živote vždy vy, kto si všetko volil. A to aj vtedy, ak ste sa rozhodli nechať za seba rozhodnúť niekoho iného. Zapamätajte si, že nikdy nemusíte robiť nič, čo nechcete. V každej záležitosti máte slobodu.

 

Dnes sa radujte zo všetkých možností, ktoré pred vami ležia, a snažte sa pre seba nájsť nové cesty. Môžete začať tým, že sa začnete zaoberať tým, čo nové by ste radi vyskúšali už dnes. Vyberte si cestu, ktorá vo vás vzbudzuje nadšenie, a vdýchnite jej život mladistvou energiou, ktorá je obsiahnutá vo všetkých nových možnostiach.

 

 

 

Myšlienka pre tento deň

 

Mám právo viesť si v živote podľa svojej vnútornej múdrosti. Teraz sa rozhodujem jednať tak, ako ma k tomu vedie môj duch. Volím si šťastie, takže môžem žiť naplno.

 

 

 

 

 

 

Zdroj (text): http://www.nakridlechandelu.cz/rady-andelu-na-kazdy-den


      

 

 

  

 

 

Zdroj (foto): http://www.freeimages.com/

| Zobrazení: 2250
7.06.2016