logo
Dnes je 04.10.2023. Meniny má František

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Začnite uprostred

 

Skok nad vodou pri zapadajúcom slnku - skok nad vodou s roztiahnutými rukami a nohami

 

 

Niekedy váhate, než začnete pracovať na významnom projekte, pretože neviete, kde začať. Váš perfekcionizmus vás natoľko paralyzoval, že nie ste schopní činu. My anjeli vám navrhujeme, aby ste do toho takpovediac skočili rovnými nohami. Začnite kľudne uprostred, na konci alebo kdekoľvek inde. Hlavne začnite!


Akýkoľvek krok, ktorý urobíte smerom k svojmu cieľu, mu vdýchne život. Tým váš projekt získa spád a sám vás povedie ku každému ďalšiemu najvhodnejšiemu činu. Na začiatku však musíte urobiť prvých niekoľko krokov.


Vôbec sa dnes netrápte tým, či začínate na svojom milovanom projekte pracovať "správne". Proste na ňom pracujte bez ohľadu na to, o ako zdanlivo malú, alebo veľkú činnosť pôjde. Vaše srdce bude šťastné, že trávite čas zmysluplným spôsobom.

 

 

 

Myšlienka pre tento deň


Robím aspoň jeden krok k realizácii svojho projektu, ktorý pre mňa moc znamená. Dovoľujem si začať pokojne aj uprostred. Uvoľňujem sa a dobre sa pri práci na dosiahnutie svojho cieľa bavím. Predstavujem si, ako svoj projekt úspešne dokončujem, a tak sa aj stane.

 

 

 

 

 

 

Zdroj (text): http://www.nakridlechandelu.cz/rady-andelu-na-kazdy-den


      

 

 

  

 

 

Zdroj (foto): http://www.freeimages.com/

| Zobrazení: 1385
4.06.2016