logo
Dnes je 04.10.2023. Meniny má František

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Podniknite nejaké dobrodružstvo

 

Horúci vzduch - let balónom - dobrodružstvo - fialový lietajúci balón

 

 

Niekedy sa snažíte odolávať zmene, pretože neznámo vo vás vyvoláva nepríjemné pocity. Učiť sa a rást sú dve pozemské skúsenosti, po ktorých túži vaša duša. Hoci si môžete pripadať v novej situácii nepríjemne, je zároveň vzrušujúce sa k nej postaviť čelom.
 
Buďte dnes dobrodružní a pustite sa do objavovania niečoho nového. Zapíšte sa do zaujímavého kurzu, kontaktujte niekoho, koho obdivujete, cestujte na neznáme miesto, choďte na výlet alebo si naplánujte exotickú dovolenku. Posuňte svoje hranice až k bodu rozjarenej radosti. Prebuďte v sebe život!
 
Budete sa obdivovať za to, že ste urobili taký odvážny krok. Pretože, ak ho urobíte, zvýši sa vaše sebavedomie a sebadôvera. To vám pomôže pracovať na uskutočňovaní vášho životného poslania, pretože si uvedomíte, že ste skutočne kvalifikovaní a že ste schopní rozdávať požehnanie zmysluplným spôsobom.

 


 


Myšlienka pre tento deň
 
Mám dobrodružného ducha. Prechádzam bránou odvahy a vstupujem do nového sveta plného úžasných vecí, vzbudzujúcich posvätnú úctu. Zisťujem, že sa nemám čoho báť, pretože moje výpravy ma vedú k pokladom, ktoré sú ukryté v mojom vnútri.

 

 

 

 

 

 

Zdroj (text): http://www.nakridlechandelu.cz/rady-andelu-na-kazdy-den


      

 

 

 

 

 

Zdroj (foto): http://www.dreamstime.com/free-photos-images

| Zobrazení: 921
31.05.2016