logo
Dnes je 04.10.2023. Meniny má František

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Privolajte si archanjela Michaela

 

Socha archanjela Michaela

 

 

Všetci anjeli sú mocní, podobne ako všetci ľudia, avšak archanjel Michael je uctievaný ako obzvlášť mocný, pretože sa rozhodol, že bude žiariť čistým svetlom a odrážať tak obrovskú moc Stvoriteľa. Jeho poslanie je rovnako veľké ako jeho postava. Prepožičia vám svoju silu vo chvíľach, kedy vám dojde vaša vlastná. Jeho hlboká láska vás obklopí ako ochranný plášť a zaštíti vás proti všetkým zhmotneným prejavom vášho strachu.


 
Privolajte si dnes Michaela, aby stál po vašom boku. Požiadajte ho, aby vám dal silu a odvahu, najmä vtedy, ak sa rozhodnete ísť za svojimi najväčšími snami. Pomôže vám bezpečne prejsť aj veľkými životnými zmenami.


 
Povedzte Michaelovi o svojich úzkostiach, pochybnostiach a neistote. Všetky ich od vás odvanie a rozdúcha vo vás váš vnútorný oheň, aby vám tak ukázal večnú moc a silu, ktorá vo vás drieme.

 

 


 
Myšlienka pre tento deň


 
Volám k sebe archanjela Michaela, aby zostal po mojom boku po celý deň. Odovzdávam mu všetko, čo ma trápi, a prosím ho, aby mi pomohol cítiť sa bezpečne. Žiadam ho, aby ma ochraňoval a viedol v nových oblastiach môjho života. Dodáva mi odvahu, silu a vieru.

 

 

 

 

 

 

Zdroj (text): http://www.nakridlechandelu.cz/rady-andelu-na-kazdy-den


      

 

 

 

 

 

Zdroj (foto): http://www.freeimages.com/

| Zobrazení: 1162
21.05.2016