logo
Dnes je 02.12.2020. Meniny má Bibiána

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Výhercovia súťaže o knihy Percy Jackson 3: Kliatba Titanov, Horror School: Podivné sestry, Medzi nebom a zemou 3: Čakanie na zázrak, Angličtina: 5 minút denne a MAXI MIX krížovky 1 úplne zadarmo

Už poznáme mená výhercov našej októbrovej súťaže o najaktívnejšieho užívateľa portálu www.vykecajsa.sk:


 


1. miesto – sebaisty - vyhráva knihu Percy Jackson 3 - Kliatba Titanov (Rick Riordan)


 


Prvé miesto - prvá cena - kniha Percy Jackson 3 - Kliatba Titanov (Rick Riordan)


 


Že mám moc po svojom otcovi, bohovi mora Poseidónovi, už vieš... Že patrím do Tábora polokrvných, si už takisto zistil... No na plno otázok nepoznám odpovede ani ja. Keď zmizla kamoška Annabeth, bol som okamžite pripravený vyraziť s Groverom a Táliou do boja. Niečo tu však stále nesedí... Kam sa podela bohyňa Artemida? Akej nebezpečnej a záhadnej oblude bola na stope? Mám na seba vziať desivú Titanovu kliatbu, ktorou by sa naplnilo proroctvo orákula? 
Som Percy Jackson a vyrážam na ďalšiu výpravu do mytologického sveta. Ak chceš, vezmeme ťa so sebou. No bude to fakt nebezpečné!


 


 


2. miesto – pekicak - vyhráva knihu Horror School - Podivné sestry (Charles Gilman)


 


Druhé miesto – druhá cena - kniha Horror School - Podivné sestry (Charles Gilman)


 


Róbert Arthur sa spolu so svojimi kamarátmi vydáva na nebezpečnú výpravu po stopách dvoch spolužiačok, dvojičiek Priceových. Obe nakrátko zmizli, a keď opäť sa objavili, bolo jasné, že sú v moci zlých síl. Vyvrcholením napínavých udalostí je oslava sviatku Halloween, kedy sa trojica kamarátov odvážne stretne so zlými silami a odhalí nové, prekvapujúce zistenie. Akou cestou sa budú uberať ďalšie osudy žiakov školy, z ktorých väčšina nič netuší o hroziacom nebezpečenstve?


  


 


3. miesto – Natália - vyhráva knihu Medzi nebom a zemou 3 - Čakanie na zázrak (Stacey Kade)


 


Tretie miesto – tretia cena - kniha Medzi nebom a zemou 3 - Čakanie na zázrak (Stacey Kade)


 


Alona Dareová, bývalá kráľovná školy, žije už viac ako mesiac v tele Lily "Ally" Turnerovej. Trápi ju, že Liline telo nie je dostatočne atraktívne, navyše sa jej nedarí hrať dcéru a sestru ľudí, ktorých skoro nepozná. Znepokojuje ju aj bývalý spolužiak a súčasný "parťák" Will, ktorý si želá, aby sa vrátila skutočná Lily. Dočkajú sa zázraku, bude Alona opäť voľná a Lily nažive? Odhaľovanie pravdy sa nepáči tajomnému duchovi, ktorý sa pred ničím nezastaví. Aj keby mal Alonu zničiť...


 


 


4. miesto – milz - vyhráva knihu Angličtina - 5 minút denne (Iva Dostálová, James Branam)


 


Druhé miesto – štvrtá cena - kniha Angličtina - 5 minút denne (Iva Dostálová, James Branam)


 


Ste mierne pokročilí alebo s angličtinou začínate stále znova, ale napriek tomu vám nejde do hlavy? Skúste to inak! Každý deň vytrhnite jeden list, vylúštite osemsmerovku, doplňte správne slovíčka, prečítajte si vtip alebo napínavý príbeh a hneď si aj skontrolujte odpovede. Upevníte si doterajšie vedomosti a rozšírite si slovnú zásobu. Vaša angličtina sa tak bude zo dňa na deň zlepšovať.


  


 


5. miesto – nut - vyhráva knihu MAXI MIX krížovky 1 


 


Tretie miesto – piata cena - kniha MAXI MIX krížovky 1


 


Opäť vám prinášame skvelý tip na strávenie voľného času, na oddych od každodennej práce, prípadne zábavný a zároveň aj príjemný relax či už na dovolenke, alebo na cestách. Na vylúštenie čaká 250 krížoviek.


 


 


 


 


 


Ceny do súťaže venovalo vydavateľstvoVydavateľstvo Fragment - www.fragment.sk - sponzor súťaže o knihy Percy Jackson 3: Kliatba Titanov, Horror School: Podivné sestry, Medzi nebom a zemou 3: Čakanie na zázrak, Angličtina: 5 minút denne a MAXI MIX krížovky 1 úplne zadarmo.


 


 


 


 


 


 


Výhercom súťaže srdečne blahoželáme a v najbližších dňoch ich budeme kontaktovať.