logo
Dnes je 17.06.2024. Meniny má Adolf

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Všímajte si krásu

 

Biely lotosový kvet

 

 

V každom okamihu je vo Vás aj okolo Vás nekonečná krása! Má v sebe obrovskú silu, na ktorú sa môžete napojiť a mať z nej prospech. Akonáhle si krásu všimnete, okamžite Vám odovzdá svoju energiu. Krásu nájdete vo farbách prírody, vo svojej komunikácii s druhými ľuďmi alebo v ľudských výtvoroch. Krásu však môžete uvidieť aj v tom, ako sa skúsenosti rovnakého typu synchrónne objavujú v rovnakom čase, aby ste mohli vnímať Boží poriadok vo všetkom, čo sa Vám deje.

 

Ste veľmi krásne bytosti. Žiara vášho vnútorného svetla nás uvádza do úžasu, rovnako ako aj vaše láskavé úmysly a požehnanie, ktoré prinášate ostatným! To vyžaruje z vášho úsmevu, z vašej tváre, z držania tela, z vašich činov a z vášho srdca.

 

Venujte sa dnes kráse. Ak budete mať celý deň na mysli krásu, budete ju tiež automaticky šíriť okolo seba. Jej sila očistí vaše myšlienky, emócie a úmysly, akonáhle si uvedomíte, že pochádza od Boha a že všetci a všetko sú súčasťou jediného Ducha oplývajúceho krásou.

 

 

 

Myšlienka pre tento deň


Všímam si krásu všade okolo seba a vo všetkom, čo robím. Vnímam veľkú krásu aj vo svojom vnútri a tiež vo všetkých, s ktorými sa stretnem, tak, ako aj v každej situácii. Ak chcem túto krásu vidieť, stačí sa pozrieť okolo seba.

 

 

 

 

 

 

Zdroj (text): http://www.nakridlechandelu.cz/rady-andelu-na-kazdy-den


      

  

 

  

 

 

Zdroj (foto): http://www.freeimages.com/

| Zobrazení: 2287
15.06.2016