logo
Dnes je 04.10.2023. Meniny má František

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Privolajte si archanjela Rafaela

 

Archanjel Rafael - archanjel všetkých liečiteľov

 

 

Vzhľadom na to, že Rafael sa zameriava na liečenie, jeho energia uzdravuje. Môžete sa tiež zamerať týmto spôsobom, podobne ako všetci, ktorí chcú svojou prítomnosťou pôsobiť terapeuticky. Stačí iba toto svoje prianie každý deň opakovať a denne sa modliť, aby ste mohli byť sprostredkovateľmi liečivej energie pre druhých, a stane sa tak. Pretože to, o čo žiadate vo svojich modlitbách a po čom túžite, sa prejavuje vo vašom energetickom poli a následne aj v skúsenostiach. To je základ všetkého liečenia.
 
Rovnako tak, si môžete privolať Rafaela vtedy, keď chcete posilniť svoje rozhodnutie uzdraviť seba alebo druhých. Ak vaša viera zakolíše alebo sa vašej mysle zmocní negatívne myslenie, pripomenieme vám vaše poslanie. Tento archanjel vás tiež môže viesť a pomáhať vám vo všetkých vašich aktivitách a snahách, ktoré súvisia so zdravím.
 
Privolajte si dnes Rafaela, aby upokojil vašu myseľ a uľavil jej. Zbaví vás všetkých starostí súvisiacich s chorobou, financiami, vzťahmi, ale aj s ostatnými oblasťami života. Akonáhle bude vaša myseľ zase pokojná, začnete sa uzdravovať.
 

 

 


Myšlienka pre tento deň
 
Privolávam archanjela Rafaela, aby mi pomohol udržať si a šíriť blahodarnú energiu pokoja. Rafael, príď ku mne a veď ma v mojej liečiteľskej práci. Pomôž mi liečiť druhých s takou dôverou, s akou to robíš ty.

 

 

 

 

 

 

Zdroj (text): http://www.nakridlechandelu.cz/rady-andelu-na-kazdy-den


      

 

 

 

 

 

Zdroj (foto): http://www.ezo5element.estranky.sk

| Zobrazení: 1412
28.05.2016