logo
Dnes je 24.04.2024. Meniny má Juraj

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Sila modlitby

Sila modlitby - žena sa modlí so zavretými očami - žena má späté ruky a modlí saModlitba má takú ohromnú silu a my ju toľko podceňujeme. Modlitba dokáže hory prenášať, len keď jej to ale dovolíme. Keby ste si len uvedomili, aká silná môže modlitba byť, nikdy by ste sa necítili beznádejne. Ja hovorím s anjelmi a prosím ich o pomoc; prosím ich, aby zakročili, ale nemodlím sa k nim. Modlím sa iba k Bohu. Modlitba je priama komunikácia s Bohom.

Nikto sa nikdy nemodlí sám. Keď sa modlíte k Bohu, je s vami veľa modlitebných anjelov, ktorí sa modlia s vami a to nehľadiac na to, aká je vaša viera alebo ako sa správate. Sú s vami, aby posilnili vašu modlitbu, a prihovárajú sa za vás u Boha a prosia ho, aby vypočul vašu modlitbu. Zakaždým, keď sa modlíte, aj keby to bolo len jedno slovo, modlitební anjeli letia ohromnou rýchlosťou ako nekonečný prúd hore do neba s vašou modlitbou.


Nič nie je príliš malé alebo príliš veľké, aby sme sa za to nemohli pomodliť. Niekedy sme zdrvení nejakou situáciou ako napríklad vojnou alebo hladomorom a máme pocit, že nemôžeme urobiť nič, čím by sme pomohli. Nuž môžeme. Môžeme sa modliť. Keď sme dojatí niečím, čo vidíme v televíznych správach alebo o čom sa dočítame v novinách, mali by sme sa pomodliť. Keď počujete sanitku alebo idete okolo nemocnice, povedzte krátku modlitbu za všetkých, ktorí sú chorí, a za tých, ktorí sa o nich starajú. My všetci musíme rozšíriť okruh svojich modlitieb od seba samých, našich rodín a priateľov ešte ďalej. Je potrebné, aby ste sa modlili aj za druhých ľudí na svete, vrátane tých, ktorých ste nikdy nepoznali. Verím, že každý z vás niekedy v živote zažil silu modlitby. Premýšľajte o tom!


Požehnanie vám, vašim rodinám a milovaným.


Lorna


 

Zdroj: http://www.andelevmychvlasech.cz

 


 

 


 


 

Zdroj (foto): http://cz.123rf.com/

 

| Zobrazení: 1902
3.11.2013