logo
Dnes je 20.04.2024. Meniny má Marcel

Vyhľadávanie



Citát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Pyramídy – praktické využitie a transformácia kozmickej energie

Pyramídy – praktické využitie a transformácia kozmickej energie - Konštrukcia pyramídy - Umiestnenie pyramídy - Kozmická energia - Praktické využitie pyramidálneho efektu - tri pyramídy v Gize v Egypte Pyramídy sú dnes doslova ovinuté rôznymi ideológiami a to tak pomotanými, že v mysli dnešného človeka s dnešným vnímaním je pyramída iba niečím nevysvetliteľným a jej prapôvod záhadou. Keďže je tu už dostatok ľudí schopných nasledujúce riadky plne pochopiť, nastal čas popísať skutočnú podstatu tak, ako sa veci a udalosti okolo pyramídy majú v Pravde. Poďme krôčik po krôčiku, overovaním a pochopením strohých faktov na sebe samom...

 

 

Konštrukcia pyramídy


Slovo pyro je oheň a slovo amid je stred. Pyramída je teda zariadenie s ohňom uprostred. Konštruktéri pyramídy boli zasvätenci - osvietení ľudia, so znalosťami siahajúcimi ďaleko za hranice Slnečnej sústavy a ovládajúci podstatné a základné stavebné prvky vesmíru vzniknuté z vesmírnej hmoty. Teda živly - oheň, vzduch, vodu a zem, zasadené vo všetko objímajúcom étere.

 

Poznali dokonale priebeh prúdenia síl na Zemi a pyramídy logicky projektovali a stavali na základe týchto znalostí. Skutočnému stredu pyramídy sa hovorí spravidla kráľovská komnata a to preto, že sa v nej koncentruje najväčšie množstvo energie, ktoré akoby v podobe plameňa sviečky stúpa k vrcholu pyramídy.

 

Toto miesto a jeho energia môže byť využité na mnohé účely. Dá sa tam sušiť akákoľvek hmota obsahujúca vodu, nabíjať zdroje schopné pojať energiu, ostriť nástroje, mumifikovat a konzervovať mäso alebo telá ľudí.

 

 

 

Umiestnenie pyramídy


Pyramídy alebo tiež „päťsteny“, sú stavané tak, že jedna strana mieri presne k juhu, ďalšie k severu a zvyšné logicky k východu, západu a dole.

 

Na ľavej strane pyramídy nájdeme negatívnu energiu, na pravej pozitívnu a na severe a juhu neutrálnu energiu - harmóniu pomerov síl. Teda môžeme povedať, že boky vyžarujú opačné magnetické povahy. Ak sa pozrieme na situáciu z elektromagnetického pohľadu, zákonite nás napadne, že niekde tu musí byť prúdenie elektrónov a musí vznikať elektrická energia - medzi pozitívnym a negatívnym, bude vznikať napätie. Áno, je to presne tak, elektrickú energiu nájdeme práve vo vrchole pyramídy.

 

 

 

Kozmická energia


Pyramídy teda boli, sú a budú stroje či nástroje pre zaobchádzanie s kozmickou energiou. Nie sú to žiadne hrobky faraónov, orientačné body a ďalšie nezmyslené úlohy, ktoré sú pyramídam novodobými bádateľmi pripisované. Neboli postavené otrokmi, ale za pomoci najdokonalejších zariadení pracujúcich s kozmickou energiou. Všetky tieto zariadenia boli po postavení pyramíd zničené, aby nepadli do rúk nezasväteným ľuďom. Najväčšia pyramída na Zemi stojí v Gize a jej základné údaje hovoria samé za seba. Strana štvorcovej základne meria 230,4 m a do výšky má pyramída 137,7 m. Je postavená na ploche asi 5,4 hektárov a na jej stavbu bolo potrebných 2 250 000 kvádrov, ktoré dohromady môžu váži 5,625 * 109 kg. Sumasumárum, na pyramídach a ich nepochopení je vidieť, ako sa človek vracia vo svojom vývoji a upadá čoraz viac do závislosti od a do hmoty.

 

 

 

Praktické využitie pyramidálneho efektu


Mnohí vedci dnes pripúšťajú, že pyramídy sú nielen akumulátory energie, ale pravdepodobne aj ich transformátory. Energia sa v pyramídach koncentruje do stredu a je vraj úplne jedno, či ide o stavbu masívnu alebo len o pyramídu z laminátových, kovových alebo drevených tyčí. Veľa odborníkov sa prikláňa k názoru, že pyramídy sú akumulátory a transformátory kozmickej energie. Teraz ponecháme bokom otázku, ako sa táto kozmická energia v pyramíde transformuje a zameriame sa viac na jej využitie v praxi. Základom pyramídológie je teória, že vo vnútri pyramídy sa koncentruje a transformuje kozmická energia (orgon). Pyramídou pretransformovaná energia sa volá „pyrén“. Aby k tomu v pyramíde naozaj došlo, je nutné, aby vždy jedna strana smerovala k severnému pólu. Pyramidálny efekt ako dôsledok pôsobenia pyramidálnej energie môžeme využiť v praktickom živote najrozmanitejším spôsobom. Pyramída pôsobí dehydratačne, antibakteriálne a zvyšuje energetickú bilanciu vložených potravín. Toto pôsobenie môžeme využiť na konzerváciu, udržanie dlhodobej stálosti a stavu, zlepšenie chuti, vône, farby a pod.

 

 

Teraz uvedieme niektoré oblasti využitia pyramíd v praxi:

 

Potraviny - Vplyv na potraviny skúmali v USA Kerell a Gogginová a dospeli k záveru, že umiestnením v pyramídovej štruktúre sa chuť jedál mení k lepšiemu. Išlo napríklad o víno, mrazené potraviny, zníženie kyslosti džúsu apod. Ovocie a zelenina ošetrená pod pyramídou získava kvalitu čerstvosti, ako ovocie práve odtrhnuté zo stromu, alebo zelenina vytiahnutá zo zeme. Potraviny ležiace pod pyramídou v 1/3 výšky si zachovávajú pôvodnú chuť a čerstvosť.

 

Mäso - Stačí, aby sme na 1 hodinu vložili mäso pod pyramídu pred pečením alebo dusením a je ako čerstvé. Robíme to po vybratí z chladničky pred tepelným spracovaním. Mäso pod pyramídou dehydruje, ale nepokazí sa. Aj po dlhom uskladnení má vynikajúcu chuť.

 

Káva a čaj - Zaujímavé pokusy sú s čerstvo uvarenou kávou. Vložením pod pyramídu na 20 minút získame zlepšenie jej chuti. Vložením vody pod pyramídu si môžeme pripraviť na druhý deň výbornú kávu jej zaliatím takto zenergetizovanou vriacou vodou. Experimentovať môžeme aj s kávou. Pokiaľ šálku kávy postavíme na 20 minút pod pyramídu, stráca svoju horkú chuť. Môžeme dať pod pyramídu plnú kanvicu uvarenej kávy a nechať ju ožarovať pyrénom celú noc. Ráno budeme prekvapení jej vynikajúcou chuťou, akú sme ešte predtým nikdy nepoznali. Dokonca aj čaje pripravené týmto spôsobom získavajú jemnejšiu vôňu, prenikavejšiu chuť a ich liečebný účinok sa stupňuje.

 

Sladkosti - V sladkostiach je mnohokrát cítiť umelé sladidlo alebo nie práve čerstvosť, vypršanú vôňu a stratené chute. Po vložení sladkostí do pyramídy nie je možné rozlíšiť na druhý deň umelé náhrady od prírodných a ani výrobky staršieho dáta. Až s prekvapujúcim efektom zmenia svoju chuť cukríky a čokoláda. Odstráni sa nepríjemná chuť chemických prísad a farbív.

 

Voda - S vodou je spojená celá existencia ľudstva. Je podmienkou života na zemi. Voda tvorí viac ako 70 - 80% ľudského tela. Od jej dostatku závisí ľudský život. O to viac fascinuje skutočnosť, ako pôsobia na vodu pyramidálne energie. Voda je vlastne stredom nášho záujmu počas všetkých pokusov s pyramidálnou energiou. Úplne fascinujúce deje sa uskutočňujú s vodou umiestnenou pod pyramídou. Pod vplyvom pyrénu sa mení jej molekulárna štruktúra a pri ochutnaní takto upravenej vody okamžite spoznáme zmenu k lepšiemu. Najvýraznejšie zmeny sa prejavia u pramenitej vody a u minerálok. Ich chuť sa bude prehlbovať a na jazyku ľahko pocítime stopy solí, minerálov a stopových prvkov. Zosilní sa aj bioenergetická hodnota vody. Táto voda potom môže liečiť. Modrá farba vyžiarená do vody dáva chuťovo pocit, akoby voda bola chladnejšia. Stojí preto za povšimnutie, že niektoré vody dovážané aj predávané na Západe sa predávajú v modrých fľašiach. A nejde len o pocit chladu, ale aj o zlepšenie jej liečivých vlastností, pretože modrá farba vodu energeticky dobíja. Človek by sa mal každé ráno a večer napiť takto energeticky nabitej vody. Zaujímavé je, že voda uskladnená pod pyramídou sa nekazí, lebo pyramída pôsobí i antibakteriálne, čo umožňuje dlhé uskladnenie vody na miestach s nedostatkom pitnej vody. V takto uskladnenej vode sa totiž netvoria riasy. Pre svoje vlastnosti je pyramidálna voda výhodná aj na varenie a pečenie. Skracuje totiž čas varenia, a akoby zlepšuje konzistenciu kysnutého cesta, apod. Voda nabitá pyramidálnou energiou urýchľuje varenie zemiakov a zeleniny asi o 10 minút. Pozitívny účinok sa potvrdil pri kožných chorobách a alergiách. Pri vonkajšom použití je veľmi účinné preplachovanie vlasov touto vodou, ktoré potom získavajú vyšší lesk, kučeravost, prestávajú sa lámať a rýchlejšie rastú. Pyramidálna voda je užitočná aj pri ošetrovaní tváre a očí. Aj zálievanie kvetov touto vodou má podobné účinky, ako keby ste kvety pestovali pod pyramídou. Je známe, že asi po šiestich týždňoch sa vo vode môžu tvoriť riasy a rozmnožovať sa rôzne mikroorganizmy. Ak je však voda pod správne nasmerovanou pyramídou, riasy sa netvoria a ani mikroorganizmy sa nerozmnožujú.

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: http://zivotni-energie.cz/pyramidy-transformace-kosmicke-energie.html

 

 

 

Zdroj (foto): http://cz.123rf.com/

| Zobrazení: 6916
14.08.2013