logo
Dnes je 19.09.2021. Meniny má Konštantín

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Mimotelový zážitok (out-of-body experience), astrálne cestovanie

ležiaca žena  a jej astrálne teloMimotelový zážitok je pocit vznášania sa nad vlastným telom, ktoré spí. Výsledky prieskumu naznačujú, že takýto zážitok má jeden človek z desiatich, a tí, čo ho zažili, hovoria, že si v tom stave všimli podrobnosti, o ktorých predtým nevedeli. Niektorí zas tvrdia, že je to iba sen. Ale pre tých, čo tento zážitok mali (z listov viem, že sú to tisícky ľudí), je oveľa viac ako len sen. Je to nočná vidina a duchovné prebudenie.      Chcem sa s vami podeliť o príbeh, ktorý mi poslala Lisa.

 

Vysoko vo vzduchu

Priateľ ma vyprevadil z kina domov, a keď sme prišli k domu, z ničoho nič mi povedal, že sa so mnou rozchádza. Chodili sme spolu tri roky a bol pre mňa všetkým. Nevedela som si predstaviť, ako budem bez neho žiť. Zničilo ma to a chcelo sa mi umrieť. V tú noc som plakala tak dlho, až som od únavy zaspala. Po čase som sa prebudila na to, že sa vznášam vo vzduchu, zatiaľ čo moje telo leží v posteli.

Z výšky som videla, že spím oblečená. Videla som aj papierové vreckovky, ktoré som slzami premočila; ležali na posteli a okolo nej. Pomaly som vletela do kúpeľne, kde som sa chvíľu vznášala nad umývadlom. Pozrela som sa na seba do zrkadla, ale nikoho som nevidela. Potom som sa premiestnila do kuchyne a nenáhlivo vyletela von oknom na ulicu. Vedela som, že idem navštíviť svojho priateľa. Vletela som do jeho domu, potom do jeho izby a videla som, že tvrdo spí. Nič som k nemu už necítila. Medzi nami nebolo nijaké puto. Uvedomila som si, že si nie sme súdení. Potom som letela naspäť domov a vkĺzla opäť so svojho tela.

Ráno som sa zobudila s červenými očami a bolesťou hlavy, ale s ľahkým srdcom. Príbuzní a priatelia neverili vlastným očiam, aká som vyrovnaná. Všetci ma obklopili, aby mi boli oporou. Bola som im vďačná, ale vedela som, že to zvládnem – aj som to zvládla. Zážitok mimo tela ma veľmi upokojil a povzbudil. Pomohol mi uvedomiť si, že aby som sa cítila dobre, nepotrebujem nikoho. Aj sama môžem byť dokonalá, očarujúca ľudská bytosť.

 

Zdroj: Theresa Cheungová, Ako vidieť svojich anjelov

Zdroj (foto): http://www.uforevue.sk/

| Zobrazení: 2759
11.04.2012