logo
Dnes je 19.05.2019. Meniny má Gertrúda

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Dať mu niečo k narodeninám? :)
Ahojte, asi pred troma týždňami som sa spoznala s fajn chalanom. Boli sme tri krát von, dva krát som bola u neho prvý krát s tým, že on nemohol isť von, pretože mal zlomený kľúčik a nedostal by sa dnu.
No ale aby som to tu zbytočne nepreťahovala. Dnes som sa dozvedela (z facebooku), že má v nedeľu narodeniny. A moja otázka je, že či mu mám vôbec niečo kúpiť/dať, ked sa poznáme tak krátko, ale na druhej strane ... je tam z oboch strán veľká náklonnosť, hoci u nás v podstate ešte k ničomu nedošlo ... max. ked som bola u neho, pozerali sme telku, tak ma tak hladkal po ruke, ja som bola o neho opretá. Ale nepadla ani len žiadna pusa alebo tak. Je to veľmi inteligentný a milý chalan.
Má 28 rokov, zaobstará si všetko čo potrebuje/chce, takže neviem či sa mu oplatí niečo kupovať. Pracuje v IT, viem ktoré veci má rád, ale ako som už písala .... všetko čo chce, má :/ A pýtať sa ho, čo by chcel nechcem. Určite by vymyslel niečo také, aby som s ním niekam išla. Ale ja sa nim rozmaznávať nechcem nechať :P Radosť chcem urobiť hlavne jemu.
Ale chcela by som mu niečim urobiť radosť. Ale čím?
Vdaka za všetky rady. Pekný zvyšok dňa :)


| Zobrazení: 306 | Komentárov: 1
15.05.2016 19:42


Aby ste mohli pridať komentár, musíte sa


Všetky rady:

Skus len nejaku drobnosť niečo čo vás na chvílku zabaví oboch :) Skus male playfoam gulky od pexi take s ockami a obaja si poskladate svoje monstrum spolu :))
28.05.2016 22:25:06
|