logo
Dnes je 22.09.2023. Meniny má Móric

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Naše pravidlá

Stránka Vykecajsa.sk ani jej tvorcovia a administrátor nenesú žiadnu zodpovednosť za možné škody vzniknuté využívaním systému.
 

Za obsah príspevkov (texty, obrázky, fotky, videá...) uverejňovaných na stránke Vykecajsa.sk je zodpovedný ich zadávateľ.


Za ich pravdivosť alebo porušovanie platných zákonov Slovenskej republiky týmito príspevkami nenesie Vykecajsa.sk a jej administrátor žiadnu zodpovednosť.


Obsah akýchkoľvek príspevkov pridávaných užívateľmi nesmie byť v rozpore so všeobecne uznávanými morálnymi a etickými pravidlami, nesmie byť v rozpore s poslaním a cieľom stránky Vykecajsa.sk a nesmie poškodzovať technické fungovanie stránky Vykecajsa.sk (spam, nezmyselné znaky ...), nesmie poškodzovať tretie osoby a organizácie, nesmie byť v rozpore s platnými zákonmi a právnym poriadkom Slovenskej Republiky, a nesmie obsahovať súkromnú inzerciu, reklamu na výrobky, služby ani iné stránky.


Administrátor stránky Vykecajsa.sk si vyhradzuje právo pri porušení ktoréhokoľvek z vyššie uvedených pravidiel bez upozornenia odstrániť príspevok, alebo vynulovať body za aktivitu registrovaného užívateľa, a pri opakovanom porušení ktoréhokoľvek z vyššie uvedených pravidiel aj zablokovať účet registrovaného užívateľa.


Údaje zadávané pri registrácii a do profilu sú verejne prístupné, preto je ich vyplňovanie dobrovoľné (okrem údajov potrebných k registrácii).


Všetky príspevky, ktoré sú uverejňované na stránke Vykecajsa.sk, sú taktiež verejne prístupné, a preto môžu byť použité treťou stranou.


Takéto využitie osobných informácií nie je možné kontrolovať, a z toho dôvodu Vykecajsa.sk a jej administrátor za to neponesie žiadnu zodpovednosť.


Neverejné údaje o užívateľoch stránky Vykecajsa.sk nie sú a nikdy nebudú predávané a odovzdávané tretím osobám.


Akékoľvek verejné obviňovanie, napádanie a ohováranie administrátora stránky Vykecajsa.sk alebo jej užívateľov bude znamenať okamžité zablokovanie účtu na stránke Vykecajsa.sk (vymazanie užívateľského mena, profilu, príspevkov atď.).