logo
Dnes je 24.07.2024. Meniny má Vladimír

VyhľadávanieCitát na dnes

Navonok sa vždy správate tak, ako sa vidíte správať vo svojom vnútri. (Brian Tracy, Christina Tracy Stein)

Hlasovanie za tento mesiac:

Celkovo:
0 hlasov

Tabuľka aktivity:

1.
10 hlasov


Vitajte na stránke vykecajsa.sk!

Portál www.vykecajsa.sk vychádza z myšlienky, že prirodzenosťou každého človeka je túžba pomáhať. Naším cieľom nie je poskytovanie profesionálnej pomoci, ale diskutovanie o problémoch, ktoré Vás trápia, s ktorými si neviete poradiť sami, alebo sa chcete o ne podeliť s inými ľuďmi. Navyše Vám ponúkame príležitosť rozhodnúť akým dielom prerozdelíme peniaze od našich sponzorov medzi 5 dobročinných organizácií, a to na základe hlasov, ktoré im dáte. Zároveň máte možnosť ukázať iným svoje talenty (básne, príbehy, obrázky), a tým sa zapojiť do súťaže o zaujímavé ceny.

Ako na to?

V prvom rade sa zaregistrujte.

V profile, ktorý sa nachádza hore napravo, vyplňte údaje, ktoré chcete, aby iní užívatelia o Vás vedeli.


Ak máte problém a chcete ho uverejniť, stačí kliknúť na položku Nový príspevok – Nový príspevok do poradne, ktorú nájdete po prihlásení napravo hore. Potom už stačí len čakať na rady a pomoc iných užívateľov. :) Ak Vám rada od iného užívateľa pomohla, je nutné, aby ste ju označili ako vhodnú, čím umožníte užívateľovi dať hlas jednej z dobročinných organizácií za túto radu. Aj iní užívatelia majú možnosť hodnotiť rady iných užívateľov. Ak užívateľ, ktorému iný užívateľ poradil, neoznačí jeho radu ako vhodnú, ale iných 5 užívateľov ohodnotí jeho radu ako vhodnú, tak tento užívateľ má rovnako nárok dať hlas jednej z dobročinných organizácii za túto radu. Ak však jeho radu označí ako vhodnú užívateľ, ktorému poradil a aj iných päť užívateľov, má možnosť dať len jeden hlas za túto radu.


Ak chcete poradiť niektorému z užívateľov, stačí, ak otvoríte príspevok, ktorý je uverejnený, buď na hlavnej stránke alebo v sekcii Poradňa – Vaše problémy. Za každú radu, ktorú poskytnete a ktorá bude označená ako vhodná, dostanete jeden hlas, ktorý môžete dať jednej z dobročinných organizácií, ktorú si vyberiete. To, koľko hlasov môžete dať, si môžete skontrolovať v položke Hlasuj, ktorá sa nachádza napravo hore, pod Nový príspevok. Hlasy, ktoré ste získali za rady poskytnuté iným užívateľom, musíte dať organizáciám do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom ste svoje rady poskytli, inak Vám tieto hlasy prepadnú. Každú stredu máte navyše možnosť hľadať na našej stránke bonusy s hodnotou 10 hlasov, 7 hlasov a 3 hlasy, ktoré, ak nájdete, budete môcť dať organizáciám, ktoré si vyberiete, čím sa posuniete vyššie v tabuľke aktivity. Podľa počtu hlasov, ktoré užívatelia dajú organizáciám, budú umiestnení v Tabuľke aktivity, ktorá sa nachádza na hlavnej stránke alebo v sekcii Poradňa - Hodnotenie užívateľov. Traja užívatelia s najväčším počtom poskytnutých hlasov získajú zaujímavé ceny.

 

Ak sa chcete s ostatnými užívateľmi podeliť o vlastnú tvorbu, stačí, ak kliknete na položku Nový príspevok, ktorý nájdete po prihlásení napravo hore. Užívatelia majú možnosť Vaše výtvory ohodnotiť hviezdičkami, a to od 1 (najmenej sa mi to páči) po 5 hviezdičiek (najviac sa mi to páči), čím sa môžete každý mesiac zúčastniť súťaží o zaujímavé ceny. Užívatelia však môžu každý obrázok, príbeh alebo báseň ohodnotiť iba raz a súťaží pre konkrétny mesiac sa môžu zúčastniť len výtvory pridané v daný mesiac. Hodnotenie si môžete pozrieť vo Vlastná best replica watches tvorba – Hodnotenie tvorby. Nárok na výhru majú len výtvory, ktoré budú ohodnotené minimálne 15 užívateľmi. Ak by sa na výherných miestach umiestnila báseň, príbeh alebo obrázok, ktorý ohodnotilo menej ako 15 užívateľov, tak cenu získa báseň, príbeh alebo obrázok umiestnený o priečku nižšie, a ktorý hodnotilo viac ako 15 užívateľov. Právo hodnotiť majú, však, iba aktívni užívatelia, t. j. tí, ktorí v danom mesiaci pridajú problém, poradia alebo hlasujú za dobročinné organizácie prostredníctvom bonusov. Zároveň budeme pre Vás priebežne pripravovať ďalšie zaujímavé súťaže, ktorých sa budete môcť zúčastňovať.

 

Ak chcete pridávať rôzne témy, teórie, príp. videá z Youtube, ktoré Vás zaujímajú alebo odkazy na zaujímavé stránky, ktoré súvisia so zameraním našej stránky, nie sú reklamou, a o ktoré sa chcete podeliť, príp. ktoré potrebujete prediskutovať s inými ľuďmi, môžete tak urobiť cez položku Nový príspevok – Zdieľam, ktorá sa nachádza napravo hore.